Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 15.04.2018 18:32:23

KENNEL  ROYAL STUART Dalmatian's

Novinky

Novinky...

7.4.2018   Národka Ostrava. Výhrou bude už to, že najdu výstaviště a stihnu posuzování. Tentokrát jsme to bez větších komplikací našly, jenom jednou jsem zajela. Díky Zuzana Nedavašková. Nyní už pro mě Ostrava nebude noční můrou. Dalmíky posuzoval pan rozhodčí Tibor Havelka / SK. Foxička ve třídě vítězů 3/2. Nic extra jsem nečekala. Výhra byla už to, že jsme to našly. K mému velkému překvapení byla 1Exc, CAC. Zbytek už tak nějak doklepla NATIONAL WINNER, BOS. O ten se rozhodovalo pouze mezi Fox a Kyrou. Kyroušková ve veteránech 1Exc, BOV. Skvělý handling Kyry jak jinak než nejlepší Eliška Kubínová. Ta s maďarským dr. ohařem získala titul nejvyšší BIS. Od nás mega gratulka ještě jednou. Po posouzení všech plemen jsme tečkovaný pustili aby si protáhli kostřičky. Bylo super jak vymezený prostor v kruhu vzali jako ohradník a běhali pouze tam. Děkujeme přátelům za parádní sobotu. Gratulejeme jim k jejich super výsledkům. Díky panu rozhodčímu za posuzování a ocenění našich puntiček.

17.2.2018   Šampion šampionů SK 2017 Victory Show. Vyrazila jsem pouze s Kyrou. Je fajn, že slovenský ŠŠ má kategorie rozdělené. Posuzování krásně odsejpalo, žádný zdržování. A proč taky když hodně tříd bylo po jednom. Je to výstava šampionů a k jako takovým pan rozhodčí přistupoval. Šampion by měl být profík a v kruhu by jej nic nemělo rozhodit. Měl by se prezentovat tak jak se na šampiona patří. Samozřejmě i zde jsou zajisté věci které rozhodčí toleruje a to vzhledem k věku psa. VI. skupinu posuzoval pan rozhodčí Vladimír Piskay. Vybíral i nejlepšího veterána ve skupině. A tituly nebyly samozřejmostí. Kyru vystavovala dopo i odpo slovenská junior handlerka Dominika Szászová. Holky odvedly 100% práci a bylo z toho 1EXC, VETERAN VICTORY WINNER 2017, 2BIG VETEREAN. Domi, moc děkuji za ochotu jít s Kyrou. Byly jste skvělý a pro mě nejlepší. Za krásné moc děkuji Ladislav Hájek.

  

3. - 4.2.2018   DuoCACIB Brno. Výstava kterou máme za rohem. Letos ale proběhla malá změna. Tento rok to bylo poprvé co jsme nejely na otočku, ale v Brně jsme spaly. A myslím si, že jsem to ocenily všechny. V sobotu posuzoval dalmouše pan rozhodčí Otakar Vondrouš / CZ. V neděli proběhla již třetí změna a ve finále dalmouše posuzovala paní ing. Iva Černohubová / CZ. Fox se zatím tento rok nedaří. V sobotu byla 4Exc z 5. V neděli byla 3Exc taktéž z 5. Kyroušková jako jediný zástupce ve veteránech byla oba dva dny 1Exc, BOV. 

 

13.1.2018   První výstava letošního roku již tradičně národka OloBrno. Přihlášeno rekordních 32 dalmatinů. Myšleno na tuto výstavu. Posuzoval pan rozhodčí Petr Řehánek / CZ. Fox ve třídě šampionů 4/4 byla tentokrát poslední. Se známkou Výborná. Kyroušková to měla strašně těžký. Musela se porazit sama. Kyra získala 1Exc, BOV. Kyrunku, jak se stává zvykem, předváděla opět Eliška Kubínová. A i když byly sami odvedly 100% práci. Což bylo vidět i v závěrečkách kde skončily v užším výběru cca 50 veteránů. Děkujeme všem za pohodovou sobotu. Gratulace všem, nejen puntíkatým, vítězům. Díky Eli za tvou pomoc které si nesmírně vážím. Fotky pokud se někde objeví tak budou. První výstava letošního roku je totiž bez naší fofodokumentace.

6.1.2018  Letos nám příroda mnoho sněhu nedává a na leden je nezvyklé teplo. Do jezera jsem je sice nepustila, ale větší kaluž si užily. Jsou prostě praštěný a milují velký prostor na běhání. A já zase miluju ty jejich spokojený, vysmátý ksichtíky.

  

1.1.2018

               

TOPlist