aktualizováno: 14.02.2018 20:26:05

KENNEL  ROYAL STUART Dalmatian's

Novinky

Novinky...

3. - 4.2.2018   DuoCACIB Brno. Výstava kterou máme za rohem. Letos ale proběhla malá změna. Tento rok to bylo poprvé co jsme nejely na otočku, ale v Brně jsme spaly. A myslím si, že jsem to ocenily všechny. V sobotu posuzoval dalmouše pan rozhodčí Otakar Vondrouš / CZ. V neděli proběhla již třetí změna a ve finále dalmouše posuzovala paní ing. Iva Černohubová / CZ. Fox se zatím tento rok nedaří. V sobotu byla 4Exc z 5. V neděli byla 3Exc taktéž z 5. Kyroušková jako jediný zástupce ve veteránech byla oba dva dny 1Exc, BOV. 

 

13.1.2018   První výstava letošního roku již tradičně národka OloBrno. Přihlášeno rekordních 32 dalmatinů. Myšleno na tuto výstavu. Posuzoval pan rozhodčí Petr Řehánek / CZ. Fox ve třídě šampionů 4/4 byla tentokrát poslední. Se známkou Výborná. Kyroušková to měla strašně těžký. Musela se porazit sama. Kyra získala 1Exc, BOV. Kyrunku, jak se stává zvykem, předváděla opět Eliška Kubínová. A i když byly sami odvedly 100% práci. Což bylo vidět i v závěrečkách kde skončily v užším výběru cca 50 veteránů. Děkujeme všem za pohodovou sobotu. Gratulace všem, nejen puntíkatým, vítězům. Díky Eli za tvou pomoc které si nesmírně vážím. Fotky pokud se někde objeví tak budou. První výstava letošního roku je totiž bez naší fofodokumentace.

6.1.2018  Letos nám příroda mnoho sněhu nedává a na leden je nezvyklé teplo. Do jezera jsem je sice nepustila, ale větší kaluž si užily. Jsou prostě praštěný a milují velký prostor na běhání. A já zase miluju ty jejich spokojený, vysmátý ksichtíky.

  

1.1.2018

               

TOPlist