aktualizováno: 13.10.2017 21:57:56

KENNEL  ROYAL STUART Dalmatian's

Kyra - 2011

Kyra - 2011

CLUB SHOW PRAHA 26.11.2011 / CHAMPION CLASS / 1Exc, CAC / AMEIS MARCUS / D

CACIB NITRA  20.11.2011 / CHAMPION CLASS / 1Exc, CAC, R.CACIB / WERON GRZEGORZ / PL

CAC GLIWICE 9.10.2011 / CHAMPION CLASS / IExc, CAC, NDSwR, BOB / SKRZYNSKY ALEK./ PL

CAC BRNO 17.9.2011 / CHAMPION CLASS / 1Exc, CAC, NATIONAL WINNER, CAC ČMKU, BOB / DVOŘÁKOVÁ VĚRA / CZ

 

REGIONAL DOLNÍ BENEŠOV 4.9.2011 / CHAMPION CLASS / 1Exc, CLASS WINNER, REGIONAL WINNER + 4BIS BITCH / VÁCLAVÍK MIROSLAV / CZ + MROWIEC WALDEMAR / PL

 

CACIB BRATISLAVA 22.8.2011 / CHAMPION CLASS / 1Exc, CAC / DUPAS JEAN - JACQUES / FR

CACIB BRATISLAVA 21.8.2011 / CHAMPION CLASS / 1Exc, CAC, CACIB / NĚMEC JOSEF / CZ

REGIONAL OSTRAVA 14.8.2011 / CHAMPION CLASS / 1Exc, CLASS WINNER, REGIONAL WINNER / VÁCLAVÍK MIROSLAV / CZ

KRAJOWA WYSTAWA PSOW MYSLIWKYCH LEGNICKIE POLE 6.8.2011 / CHAMPION CLASS / 1Exc, CWC, NDSwR, BOB / BOCIANOWSKI MARIAN PAWEL / PL

CAC MLADÁ BOLESLAV 16.7.2011 / CHAMPION CLASS / 1Exc, CAC / UBROVÁ LIBUŠE / CZ

CACIB BRNO 25.5.201 / CHAMPION CLASS / 1Exc, CAC, CACIB / ŘEHÁNEK PETR / CZ

REGIONAL LANŠKROUN 12.6.2011 / CHAMPION CLASS / 1Exc, CLASS WINNER, REGIONAL WINNER, BIS BITCH + R.BIS / HAVELKA TIBOR / SK + VONDROUŠ OTAKAR / CZ

CACIB NITRA 5.6.2011 / CHAMPION CLASS / 2Exc, R.CAC, R.CACIB / VOJTEK VLASTISLAV / SK

SPECIALITY ML.BOLESLAV 28.5.2011 / CHAMPION CLASS / 2Exc, R.CAC / ROUBALOVÁ / CZ

CACIB BRATISLAVA 15.5.2011 / HONORE CLASS / 1Exc, BEST HONORE / DVOŘÁKOVÁ VĚRA / CZ

CACIB BRATISLAVA 14.5.2011 / HONORE CLASS / 1Exc, BEST HONORE / PISKAY VLADIMÍR / SK

CAC BAR - BULGARIA 2.5.2011 / OPEN CLASS / 1Exc, CAC / GORBACHEVSKY OLEG / RU

CAC BAR - MOLDAVIA 2.5.2011 / OPEN CLASS / 1Exc, CAC, BOS / GALIASKAROV SERGEY / RU

CAC BAR - MAKEDONIA II. 1.5.2011 / OPEN CLASS / 1Exc, CAC / BULAJIČ MILJKO / MNE

CAC BAR - MAKEDONIA I. 1.5.2011/ OPEN CLASS / 1Exc, CAC, BOS / BUTRINOVA KORNELIA / LT

CAC BAR - MONTENEGRO 30.4.2011 / OPEN CLASS / 1Exc, CAC, BOS / MUDREŠA VASKO / MNE

CACIB BAR-MONTENEGRO 30.4.2011/OPEN CLASS/1Exc, CAC, R.CACIB/SJEKLOCA PETAR N./ MNE

CACIB Č.BUDĚJOVICE 23.4.2011 / CHAMPION CLASS / 2Exc, R.CAC / DVOŘÁKOVÁ VĚRA / CZ

CAC OSTRAVA 9.4.2011 / CHAMPION CLASS / 1Exc, CAC / JANČÍK LEOŠ / CZ

CACIB KANJIŽA 28.3.2011 / CHAMPION CLASS / 2Exc, R.CAC, R.CACIB / NAGY IŠTVÁN / SRB

CAC NITRA 19.3.2011 / CHAMPION CLASS / 1Exc, CAC, BOB / STAVIARSKÁ VIERA / SK

REGIONAL ČESKÉ BUDĚJOVICE 5.3.2011 / CHAMPION CLASS / 2Exc / POLGÁR ANDRÁŠ / SK

CACIB BRNO 6.2.2011 / CHAMPION CLASS / 2Exc, R.CAC / KAVČIČ MARIJA / SLO

CACIB BRNO 5.2.2011 / CHAMPION CLASS / 2Exc, R.CAC, R.CACIB / WERON GREZGORZ / PL

CAC OLOMOUC 7.1.2011/ CHAMPION CLASS / 2Exc, R.CAC / ŠTEFÍK ŠTEFAN / SK

 
 
TOPlist