SPEC PUPPY - Dog
Entries: Abs: |
|
1st |
|
LARA'S LYRIC (MATTHEWS) |
|
2nd |
|
A DREAM COME TRUE FOR WASHAKIE (NELSON) |
|
3rd |
|
SNOWSTORM BY YARBACH (BUTLER) |
|
Res |
|
GEMMONT MARAUDING MUTINEER AT MACULA (STEVENSON) |
|
|
|
SPEC JUN - Dog
Entries: Abs: |
|
1st |
|
MARRICDALE MR MILLIONAIRE JW (KENYON) |
|
2nd |
|
KONAVLJE BACIO DEI BORIS (BEAUMONT) |
|
3rd |
|
OFFORDALE BRIGADIER (ALEXANDER) |
|
Res |
|
COMET STAR (MALASPINA) |
|
|
|
SPEC YEAR - Dog
Entries: Abs: |
|
1st |
|
MARRICDALE RESURRECTION (BREDEN) |
|
2nd |
|
LEAVESLAKE LIMERICK AT CLONHEATH (JOHNSTON) |
|
3rd |
|
DALLYDYL PROSPEROS LUCK (SHIRLEY) |
|
Res |
|
SUGARDALE SUNDOWN (MOATE) |
|
|
|
POST GRAD - Dog
Entries: Abs: |
|
1st |
|
SKYWINGS CHALLENGER (BROWNING) |
|
2nd |
|
LOXLEYVALE KHARTOUM (MOSELEY) |
|
3rd |
|
DALEHOUSE NIGHT HAWK (MORLEY) |
|
Res |
|
FIL'S FANCY (HARVEY) |
|
|
|
MID LIMIT - Dog
Entries: Abs: |
|
1st |
|
DALMARK THE PEPERAMI OF TOFFECHOC (GARTON) |
|
2nd |
|
CRAGANOUR ELITE JW (FAIRBROTHER) |
|
3rd |
|
ELARIDGE COMMANDER (TALBOT) |
|
Res |
|
GAYFIELD ARMAGNAC WITH DALLEAF JW (BAKER) |
|
|
|
LIMIT - Dog
Entries: Abs: |
|
1st |
|
SARON EDWARD FAWR AT DAKILUJA (PALMER) |
|
2nd |
|
BOVAL BUTTONS (MUTTON) |
|
3rd |
|
TULUTIM BENEDICTINE (SCOTT-ALLEN & DAVIS) |
|
Res |
|
PHIDGITY PHALARIS OF LILAL (CARVELL) |
|
|
|
OPEN - Dog
Entries: Abs: |
|
1st |
|
CH DALMINSHI GYPSY ROAMER (HERNANDEZ) |
|
2nd |
|
DOCTOR FOX BY SALSUSA (STANTON) |
|
3rd |
|
COCHEPERRO TOMORROWS WORLD (BULL) |
|
Res |
|
CH/IR CH TRUTHFUL TANGO AT KILNDANDY (MCCARTHY) |
|
|
|
SPEC VET - Dog
Entries: Abs: |
|
1st |
|
JEMBLEWOOD PLAYING THE FOOL (DE ROZARIO) |
|
2nd |
|
KONAVLJE BARON SCARPIA (CLELAND) |
|
3rd |
|
CH KNIGHTSTONE NED KELLY (RICKWOOD) |
|
Res |
|
CH COCHEPERRO ONE TO REMEMBER (BULL) |
|
|
|
SPEC PUPPY - Bitch
Entries: Abs: |
|
1st |
|
ROADAL LADY WILLPOWER (NEWITT) |
|
2nd |
|
ROADCOACH REVE EN ROSE (PICKUP) |
|
3rd |
|
OLBERO ON TOP OF THE BOX (RANCE) |
|
Res |
|
PHIDGITY PHOEBE FOR LILAL (CARVELL) |
|
|
|
SPEC JUN - Bitch
Entries: Abs: |
|
1st |
|
OFFORDALE RIALTO (ALEXANDER) |
|
2nd |
|
DALMARK MOON EUROPA (HALE) |
|
3rd |
|
HAITHS APHRODITE (MACLENNAN) |
|
Res |
|
HOLDERNESS HIGH JINKS (ROACH) |
|
|
|
SPEC YEAR - Bitch
Entries: Abs: |
|
1st |
|
APPALOOSA SHOW CASE AT ELLEMSTRA (EMMETT) |
|
2nd |
|
CRYSTAL PRINCESS AT POLLYPECK (BEADLING) |
|
3rd |
|
CARYACH CRIME PAYS (MITCHELL) |
|
Res |
|
PHADANTE NORWEIGEN WOOD (GIBBS) |
|
|
|
POST GRAD - Bitch
Entries: Abs: |
|
1st |
|
MAPPLEWELL MINSTREL (HALE) |
|
2nd |
|
MOUNTSORREL SWINGING SYMPHONY (ST AUBYN HUBBARD) |
|
3rd |
|
LOXLEYVALE KISKIN (MOSELEY) |
|
Res |
|
MIRAGUA DAIRY MILK (HARTLEY) |
|
|
|
MID LIMIT - Bitch
Entries: Abs: |
|
1st |
|
DALKISS BLACK MAGIC (HIPKISS) |
|
2nd |
|
KASARA COFFE CRUNCH (CALDWELL) |
|
3rd |
|
OLBERO OFF THE PEG (RANCE) |
|
Res |
|
TOLLWOOD EUGENIE (SHUTTLEWOOD) |
|
|
|
LIMIT - Bitch
Entries: Abs: |
|
1st |
|
DALMARK THE MINTOE AT WINTERMINE (ELY) |
|
2nd |
|
KAJEZZA VICKY TICKY TORIA AT TAMILANDA (WHINCUP) |
|
3rd |
|
PHIDGITY PERESKIA JW (GRAHAM-WEALL) |
|
Res |
|
KASARA TRULY SCRUMPTIOUS (IMP) (GARTON) |
|
|
|
OPEN - Bitch
Entries: Abs: |
|
1st |
|
CH BUFFREY ARRABELLE AT DAEDALUS (PETERSEN) |
|
2nd |
|
WASHAKIE SUMMER DANCE JW (GOFF-LEGGETT) |
|
3rd |
|
BENCOTT MARSH LILY AT DAKILUJA (PALMER) |
|
Res |
|
CH HUNTERSWOOD GEORGIANA (LEWIS) |
|
|
|
SPEC VET - Bitch
Entries: Abs: |
|
1st |
|
COCHEPERRO ONE FOR THE ROAD (SCOTT-ALLEN & DAVIS) |
|
2nd |
|
CH STREAMLINE STAR TURN OF FRANKISH (WARD) |
|
3rd |
|
CH HYCLOUGH CLEO AT JOMIHVAR (RICHARDSON) |
|
Res |
|
DONMARI NADINE (IVES) |
|
|
|